ATRAKCJE W OKOLICY

Golf Driving Range

Gospodarstwo agroturystyczne „ALTE FARM” l, oferuje naukę gry w golfa oraz turnieje sportowe na swoich polach ćwiczebnych. Można tutaj zarówno rozpocząć naukę gra w golfa, jak również zaawansowani gracze mogą rozgrywać między sobą turnieje.

Skoki Spadochronowe

Jeśli chcesz przeżyć moc adrenaliny, to zapraszamy na skoki spadochronowe nad samym morzem, zaledwie 200 metrów od plaży.

Nasza profesjonalna obsługa zadba o to, by ten czas upłynął w spokoju i ciszy.

Wycieczki rowerowe

W Ustroniu warto wybrać się na zwiedzanie okolicznych miejscowości, oddalonych od siebie o kilka kilometrów. Najlepsze do tego celu z pewnością będą rowery, albowiem zarówno plaża, jak i leśne ścieżki zapewniają doskonały dojazd do kolejnych zakątków Pomorza.

Kino 7D

Kino 7D to obecnie kino najnowszej generacji. Oprócz dotychczas znanych efektów filmu 3D nasze kina oferują podczas oglądania filmu różne dodatkowe wrażenia – 7D(dimension). Widzowie czują powiew powietrza, dotyk na plecach, zapach, temperaturę, bryzę wody, bąbelki, smyranie po nogach i wiele innych.

Paintball

Jeśli jesteś waleczny i chcesz postrzelać z kulek zapraszamy do Ustronia Morskiego. Przeniesiemy cię ze świata gier komputerowych do prawdziwej rzeczywistości! Powierzchnia naszego pola paintballowego to aż 8000 m2!

Park linowy GIBON

Jeśli będziesz w Ustroniu, to koniecznie zajrzyj do nas do nowo zmodernizowanego parku linowego GIBON. Na dzień dzisiejszy udostępniliśmy osiem tras zróżnicowanych pod względem trudności, ilości przeszkód oraz długości. Wszystkie nasze trasy to prawie 1500 metrów.

Trwa ładowanie … | Wird geladen …

0

MARITIM
komfortowe domki nad morzem

ul. Morska 5
78-111 Ustronie Morskie

Tel. +48 889 00 555 1

E-mail: kontakt@domkimaritim.pl

Nr konta:

Mariusz Mleczko
49 1240 3666 1111 0011 2023 8698